Tiskarna knjigoveznica Radovljica d.o.o.,
Ljubljanska cesta 56, 4240 Radovljica

+386 (0)4 537 18 11
        +386 (0)51 332 785
info@tiskarna-radovljica.si

Slovensko  English

Kontakti

Direktor

  bogdan perhavec

  Bogdan Perhavec
  
  telefon: +386 (0)4 537 18 13
  gsm: +386 (0)41 720 457 
  e-naslov: bogdan.perhavec@tkr.si

 

 

Računovodstvo

Marjana Dolenc

telefon: +386 (0)4 537 18 16
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: marjana@tkr.si

 

 

Knjigovodstvo

Mira Patljak / kompenzacije
telefon: +386 (0)4 537 18 26
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: mira@tkr.si

 

IT/razvoj &

logistika

Anže Zupan
telefon: +386 (0)4 537 18 21
gsm: +386 (0)31 750 973
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: anze@tkr.si

 

Prodajni oddelek

 
petra ambrozic
 
 
 
 
 Petra Ambrožič
 Vodja projektov
 
  telefon: +386 (0)4 537 18 23
  gsm: +386 (0)31 823 142
  faks: +386 (0)4 531 58 64
  e-naslov: petra@tkr.si
 
anja hajdinjak jovanovic
 
 
 
 
 
 Anja Hajdinjak Jovanovič
 Vodja projektov
 
  telefon: +386 (0)4 537 18 24
  gsm: +386 (0)31 358 087
  faks: +386 (0)4 531 58 64
  e-naslov: anja@tkr.si
 

 

 

 Erna Florjanič
 Vodja projektov


telefon: +386 (0)4 537 18 14
gsm: +386 (0)31 655 188
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: erna@tkr.si
 

Marta Verbič
Vodja projektov
telefon: +386 (0)4 537 18 30
gsm: +386 (0)31 352 590
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: marta@tkr.si

 

 

 

 


 

Vaše povpraševanje lahko odddate tukaj

 

 

Priprava za tisk (repro)

e-naslov: repro@tkr.si
 
Rok Lesjak,  vodja oddelka
telefon: +386 (0)4 537 18 19
fax: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: rok@tkr.si
 
 
Marija Petek
telefon: +386 (0)4 537 18 20
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: marija@tkr.si
 
Aljoša Mikluš
telefon: +386 (0)4 537 18 20
faks: +386 (0)4 531 58 64
e-naslov: aljosa@tkr.si